STILLINGER & RESULTATER
Guld sponsorer
Kommende kampe
April 2024
|
|||||||
25.
torsdag
|
|
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Brylle Fritidscenter (ude)
|
|
Brylle Fritidscenter (ude)
|
|||
26.
fredag
|
|
U13 Drenge 11:11 / Træningskamp • Træningskampe
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
26.
fredag
|
|
Herre S2-kval - Forår 2024 • Pulje 3
OKSON-Park
|
|
OKSON-Park
|
|||
28.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Müller Autotech Arena Højby
Bane 3 del 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 3 del 1
|
|||
28.
søndag
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 2
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 2
|
|||
28.
søndag
|
|
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 • Pulje 2
Munkebo Idrætscenter
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|||
28.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Faaborg (Toftegårdsskolen) - 2 baner - 2x10 min
Toftegårdsskolen
|
|
Toftegårdsskolen
|
|||
28.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Faaborg (Toftegårdsskolen) - 2 baner - 2x10 min
Toftegårdsskolen
|
|
Toftegårdsskolen
|
|||
28.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 28/4 • I Faaborg (Toftegårdsskolen) - 2 baner - 2x10 min
Toftegårdsskolen
|
|
Toftegårdsskolen
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
2.
torsdag
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Hauge Gruppen Arena
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|||
4.
lørdag
|
Omkl. 4 |
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
ØB.s Anlæg
Bane 2A
|
Omkl. 3 |
ØB.s Anlæg
Bane 2A
|
|||
4.
lørdag
|
|
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
OKSON-Park
|
|
OKSON-Park
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
Drigstrup Sognegård
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|||
4.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 714
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herre S2-kval - Forår 2024 • Pulje 3
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 C dr. (16) 5:5 - 5/5 • I Højby - 3 baner - 2x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
7.
tirsdag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Ullerslev Stadion
|
|
Ullerslev Stadion
|
|||
8.
onsdag
|
|
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 • Pulje 2
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 1
|
|||
9.
torsdag
|
|
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 714
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|||
11.
lørdag
|
|
Herre S2-kval - Forår 2024 • Pulje 3
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
12.
søndag
|
|
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 • Pulje 2
Idrætscenter Nyborg
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|||
12.
søndag
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
14.
tirsdag
|
|
U13 Drenge 11:11 / Træningskamp • Træningskampe
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|