Menu

Holdenes sponsorer

Sølv sponsorer

Næste kampHerre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5

Ude mod
Langtved SG & IF
25. sep
Kl. 15.00
Langtved Stadion
Herre S3 - Efterår 2021 - Pulje 5

Næste kampKvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1

Hjemme mod
Stenstrup BK
26. sep
Kl. 13.00
Højby Skole
Kvinde S2 - Efterår 2021 - Pulje 1
Kommende kampe
September 2021
23.
torsdag
18.30
Oure Fodbold Akademi
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Oure Idrætsskole
Højby S & G
Oure Idrætsskole
25.
lørdag
10.00
Glamsbjerg IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Højby S & G
Glamsbjerg Stadion
25.
lørdag
15.00
Langtved SG & IF
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Langtved Stadion
Højby S & G
Langtved Stadion
26.
søndag
09.00
Højby S & G
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
SK Nordfyn
Højby Skole
26.
søndag
10.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Herrested-Ørbæk BK
Højby Skole
26.
søndag
10.00
FC Broby
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G (1)
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.00
ERI
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G (2)
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 5
Ebberup Hallen (ude)
Otterup B & IK
Ebberup Hallen (ude)
26.
søndag
10.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Vindinge BK (2)
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.24
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
KR 70
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.24
Tved BK
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Højby S & G (2)
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.30
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Nr. Aaby IK
Højby Skole
26.
søndag
10.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Brylle BK
Højby Skole
26.
søndag
10.30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
26.
søndag
10.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
FC Broby
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Ringe BK
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.30
Ebberup IF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 5
Ebberup Hallen (ude)
Højby S & G
Ebberup Hallen (ude)
26.
søndag
10.48
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Rolfsted IF
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
FC Broby
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
OB
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Herrested-Ørbæk BK
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Brylle BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Stjernen BK.
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Ringe BK
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 5
Ebberup Hallen (ude)
Ebberup IF (2)
Ebberup Hallen (ude)
26.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Ryslinge BK (1)
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.12
Ryslinge BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Højby S & G (1)
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.24
Krarup Espe Fodbold
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Højby S & G (2)
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.30
Stjernen BK
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
26.
søndag
11.30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
26.
søndag
11.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
ERI
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
11.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Stjernen BK.
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
11.30
KRFK
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 5
Ebberup Hallen (ude)
Højby S & G
Ebberup Hallen (ude)
26.
søndag
11.36
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Højby S & G (1)
Langeskov Stadion
26.
søndag
12.00
Langeskov IF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
26.
søndag
12.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
26.
søndag
13.00
Højby S & G
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Stenstrup BK
Højby Skole
26.
søndag
15.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 8
Højby Skole
FC Broby
Højby Skole
28.
tirsdag
18.30
Tårup IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
Højby S & G
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
29.
onsdag
17.00
Højby S & G
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
SFF 2015
Højby Skole
29.
onsdag
18.30
Skårup IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Skårup Stadion
Højby S & G
Skårup Stadion
Oktober 2021
2.
lørdag
13.00
Krarup Espe Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
Højby S & G
Espe Hallen (ude)
3.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Højby Skole
Vindinge BK
Højby Skole
3.
søndag
12.00
Fjordager IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Fjordager IF.s anlæg
Højby S & G
Fjordager IF.s anlæg
3.
søndag
12.00
FEH Fodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Flemløse Stadion
Højby S & G
Flemløse Stadion
3.
søndag
13.00
Højby S & G
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Højby Skole
B 1909
Højby Skole
3.
søndag
14.00
Ringe BK
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 8
Ringe Stadion
Højby S & G
Ringe Stadion
4.
mandag
17.15
Højby S & G
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Ringe BK
Højby Skole
10.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Otterup B & IK
Højby Skole
10.
søndag
11.00
Posten (4)
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Postens anlæg
Højby S & G
Postens anlæg
10.
søndag
14.00
Fortuna Svendborg (U18)
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Højby S & G
S.f.B. Hellegårdsvej