Menu

Holdenes sponsorer

Sølv sponsorer

Næste kampHerre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5

Ude mod
Aarslev BK
23. okt
Kl. 12.00
Netplan Arena
Herre S3 - Efterår 2021 - Pulje 5

Næste kampKvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1

Ude mod
Fraugde G & IF
23. okt
Kl. 13.00
Fraugde Stadion
Kvinde S2 - Efterår 2021 - Pulje 1
Kommende kampe
Oktober 2021
23.
lørdag
12.00
Aarslev BK
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Netplan Arena
Højby S & G
Netplan Arena
23.
lørdag
12.30
Glamsbjerg IF
Omklædning 2
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 8
Glamsbjerg Stadion
Bane 1
Dommeromk.: Dommeromklædning
Højby S & G
Omklædning 3
Glamsbjerg Stadion
Bane 1
Dommeromk. Dommeromklædning
23.
lørdag
13.00
Fraugde G & IF
HHT
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Fraugde Stadion
Højby S & G
Fraugde Stadion
24.
søndag
13.00
Højby S & G
UDS
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Dalum IF
Højby Skole
27.
onsdag
17.15
Højby S & G
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Fjordager IF
Højby Skole
30.
lørdag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 30/10 • Pulje 1
Højby Skole
Otterup B & IK
Højby Skole
30.
lørdag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 30/10 • Pulje 2
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Årslev BK
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
30.
lørdag
10.30
Næsby BK
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 30/10 • Pulje 1
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
30.
lørdag
10.30
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 30/10 • Pulje 2
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Rudkøbing BK (1)
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
30.
lørdag
11.00
Aarup BK
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 30/10 • Pulje 1
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
30.
lørdag
11.00
Rudkøbing BK (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 30/10 • Pulje 2
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Højby S & G
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
30.
lørdag
11.30
Skårup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 30/10 • Pulje 2
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
Højby S & G
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
30.
lørdag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 30/10 • Pulje 1
Højby Skole
Tåsinge f. B.
Højby Skole
30.
lørdag
12.30
OKS
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
OKSON-Park
Højby S & G
OKSON-Park
31.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 31/10 • Pulje 1
Holluf Pile skole
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Holluf Pile skole
31.
søndag
10.00
Dalum IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Højby S & G (2)
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
10.00
Korup Ubberud Ungdom
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Højby S & G (1)
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
10.00
Søndersø BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Højby S & G (1)
Søndersø Stadion
31.
søndag
10.00
Boldklubben Marienlyst
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Højby S & G (2)
Søndersø Stadion
31.
søndag
10.30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 31/10 • Pulje 1
Holluf Pile skole
Højby S & G
Holluf Pile skole
31.
søndag
10.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Korup Ubberud Ungdom
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
10.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Søndersø BK (1)
Søndersø Stadion
31.
søndag
10.30
Strib IF
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Højby S & G (1)
Søndersø Stadion
31.
søndag
11.00
Munkebo BK
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 31/10 • Pulje 1
Holluf Pile skole
Højby S & G
Holluf Pile skole
31.
søndag
11.00
FC Faaborg
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Højby S & G (1)
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
11.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Søndersø BK (2)
Søndersø Stadion
31.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Strib IF
Søndersø Stadion
31.
søndag
11.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
FC Faaborg
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
11.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Dalum IF
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
11.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Boldklubben Marienlyst
Søndersø Stadion
31.
søndag
11.30
Søndersø BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 31/10 • Pulje 3
Søndersø Stadion
Højby S & G (2)
Søndersø Stadion
31.
søndag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 31/10 • Pulje 1
Holluf Pile skole
Stjernen BK
Holluf Pile skole
31.
søndag
12.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 31/10 • Pulje 2
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Højby S & G (2)
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
31.
søndag
13.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 8
Højby Skole
S.K.F.I.F.
Højby Skole
November 2021
6.
lørdag
12.40
Højby S & G (1)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (2)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
13.04
Korup/Ubberud
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (2)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
13.10
FEH Fodbold
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (1)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
13.28
Højby S & G (2)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Glamsbjerg IF
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
13.34
Korup/Ubberud
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (1)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
13.52
Højby S & G (1)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Glamsbjerg IF
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
13.58
Højby S & G (2)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
FEH Fodbold
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
14.16
Højby S & G (1)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Søhus Stige
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
14.28
MG & BK
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (2)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
14.36
Højby S & G
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 6/11 • Pulje 4
Veflinge-Hallen
Korup IF
Veflinge-Hallen
6.
lørdag
14.40
Højby S & G (1)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
MG & BK
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
14.52
Søhus Stige
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (2)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
15.00
Nyborg G & IF (2)
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 6/11 • Pulje 4
Veflinge-Hallen
Højby S & G
Veflinge-Hallen
6.
lørdag
15.04
SFF 2015
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Højby S & G (1)
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
15.12
Højby S & G
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 6/11 • Pulje 4
Veflinge-Hallen
KR 70
Veflinge-Hallen
6.
lørdag
15.16
Højby S & G (2)
-
Kvinder
U16
Inde - U16 pige (2006) • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
SFF 2015
Korinth Hallen (inde)
6.
lørdag
15.30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 6/11 • Pulje 4
Veflinge-Hallen
Højby S & G
Veflinge-Hallen
6.
lørdag
15.42
Højby S & G
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 6/11 • Pulje 4
Veflinge-Hallen
O K S
Veflinge-Hallen
7.
søndag
09.18
BBB
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Højby S & G
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
09.36
Ebberup IF
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Højby S & G
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
09.48
Strib IF
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Højby S & G
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
10.12
ØB
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Højby S & G
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
10.42
Højby S & G
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Årslev BK (2)
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
10.59
Højby S & G
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2013) 7/11 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Dalum IF
Veflinge-Hallen
7.
søndag
11.13
Højby S & G
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2013) 7/11 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
OKS
Veflinge-Hallen
7.
søndag
11.18
Højby S & G
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Tarup/Paarup IF
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
11.30
OKS (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge B (2013) 7/11 • Pulje 2
Ebberup Hallen (inde)
Højby S & G
Ebberup Hallen (inde)
7.
søndag
11.41
B1913
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2013) 7/11 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Højby S & G
Veflinge-Hallen
7.
søndag
11.55
Aarup BK
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2013) 7/11 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Højby S & G
Veflinge-Hallen
7.
søndag
12.09
Højby S & G
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2013) 7/11 • Pulje 1
Veflinge-Hallen
Strib IF
Veflinge-Hallen