Menu

Johannes Dørr’s erindringspokal

Johannes Dørr’s erindringspokal bliver uddelt hvert år.

Pokalen bliver overrakt til en person eller gruppe som har ydet en ekstraordinær frivillig indsats for klubben.

 

 

Johannes Dørr’s erindringspokal vinder:

2008 - Steen Vadstrøm 

2008 - Thomas Frets 

2009 - Bjarne Frimann 

2010 - Lars Christiansen

2011 - Michael Gervig 

2012 - Jan Gårde 

2013 - 

2014 - Per Andersen 

2015 - Kasper Kiw

2017 - U16 Piger

2018 - Silas Pedersen & Janne Andersen 

2019 - Jan Jespersen 

2020 - Melina Holm Müller

Holdenes sponsorer

Sølv sponsorer

Næste kampHerre S3 - Forår 2021 • HS3.1 - Pulje 3

Hjemme mod
FC Broby
19. jun
Kl. 13.00
Højby Skole
Herre S3 - Forår 2021 - HS3.1 - Pulje 3
Kommende kampe
Juni 2021
19.
lørdag
10.00
Ryslinge BK
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
Højby S & G (1)
Tved Stadion
19.
lørdag
10.00
SUB Ullerslev
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
Højby S & G (2)
Tved Stadion
19.
lørdag
10.00
Ryslinge BK (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 2: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Højby S & G (1)
Skårup Stadion
19.
lørdag
10.00
Skårup IF (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 3: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Højby S & G (2)
Skårup Stadion
19.
lørdag
10.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
SUB Ullerslev
Tved Stadion
19.
lørdag
10.36
Højby S & G (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 3: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Thurø BK af 1920 (2)
Skårup Stadion
19.
lørdag
10.48
Højby S & G (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 2: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Skårup IF (1)
Skårup Stadion
19.
lørdag
11.00
Tved BK
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
Højby S & G (2)
Tved Stadion
19.
lørdag
11.12
Højby S & G (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 3: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Ryslinge BK (2)
Skårup Stadion
19.
lørdag
11.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
Tved BK
Tved Stadion
19.
lørdag
11.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
Ryslinge BK
Tved Stadion
19.
lørdag
11.36
Højby S & G (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 2: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Tåsinge f. B.
Skårup Stadion
19.
lørdag
11.48
OB (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 3: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Højby S & G (2)
Skårup Stadion
19.
lørdag
12.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M 19/6 • Pulje 1
Tved Stadion
Højby S & G (1)
Tved Stadion
19.
lørdag
12.12
Ringe BK (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 19/6 • U6 mix pulje 2: Skårup - mødetid 9:45
Skårup Stadion
Højby S & G (1)
Skårup Stadion
19.
lørdag
12.30
Dalum IF (1)
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Dalum Stadion
Bane 4
Højby S & G
Dalum Stadion
Bane 4
19.
lørdag
13.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.1 - Pulje 3
Højby Skole
FC Broby
Højby Skole
19.
lørdag
14.00
KFUM.s BK
-
Herrer
Senior
Herre S4.2 - Forår 2021 • Pulje 6
KFUM-parken
Højby S & G
KFUM-parken
20.
søndag
10.00
Årslev BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 20/6 • Pulje 1
Netplan Arena
Højby S & G
Netplan Arena
20.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U14
Træningskampe børn • Pulje 1
Højby Skole
Tarup/Paarup IF
Højby Skole
20.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Kvinder
U16
U16 pige 8M (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
KRFK
Højby Skole
20.
søndag
11.00
Årslev BK (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 20/6 • Pulje 1
Netplan Arena
Højby S & G
Netplan Arena
20.
søndag
11.20
FC Faaborg (1)
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 20/6 • Pulje 1
Marstal Stadion
Højby S & G
Marstal Stadion
20.
søndag
11.30
Højby S & G
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 20/6 • Pulje 1
Netplan Arena
BBB
Netplan Arena
20.
søndag
11.50
Tåsinge f. B.
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 20/6 • Pulje 1
Marstal Stadion
Højby S & G
Marstal Stadion
20.
søndag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 20/6 • Pulje 1
Netplan Arena
Dalby IF
Netplan Arena
20.
søndag
12.20
Rudkøbing BK
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 20/6 • Pulje 1
Marstal Stadion
Højby S & G
Marstal Stadion
20.
søndag
12.50
Tved BK
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 20/6 • Pulje 1
Marstal Stadion
Højby S & G
Marstal Stadion