Menu

Holdenes sponsorer

Sølv sponsorer

Næste kampHerre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5

Hjemme mod
Vindinge BK
3. okt
Kl. 11.00
Højby Skole
Herre S3 - Efterår 2021 - Pulje 5

Næste kampKvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1

Hjemme mod
Stenstrup BK
26. sep
Kl. 13.00
Højby Skole
Kvinde S2 - Efterår 2021 - Pulje 1
Kommende kampe
September 2021
26.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
OB
Højby Skole
26.
søndag
10.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Herrested-Ørbæk BK
Højby Skole
26.
søndag
10.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
ERI
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Rolfsted IF
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Vindinge BK (2)
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.24
KR 70
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Højby S & G (1)
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.24
Tved BK
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Højby S & G (2)
Langeskov Stadion
26.
søndag
10.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Brylle BK
Højby Skole
26.
søndag
10.30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
26.
søndag
10.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Ringe BK
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.30
FC Broby
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G (1)
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
10.45
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Nr. Aaby IK
Højby Skole
26.
søndag
10.48
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Vindinge BK (1)
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
FC Broby
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Herrested-Ørbæk BK
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Brylle BK
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
26.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
ERI
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
11.00
Ringe BK
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G (1)
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Ryslinge BK
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.12
Rolfsted IF
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 3
Langeskov Stadion
Højby S & G (1)
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.24
Krarup Espe Fodbold
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I Langeskov - Bane 4
Langeskov Stadion
Højby S & G (2)
Langeskov Stadion
26.
søndag
11.30
Langeskov IF
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2011) 8M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
26.
søndag
11.30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
26.
søndag
11.30
FC Broby
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G (2)
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
12.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
26.
søndag
12.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 3
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G (2)
Rantzausminde Hallen (ude)
26.
søndag
13.00
Højby S & G
HHT
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Stenstrup BK
Højby Skole
26.
søndag
15.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 8
Højby Skole
FC Broby
Højby Skole
28.
tirsdag
18.30
Tårup IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
Højby S & G
Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
29.
onsdag
17.00
Højby S & G
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
SFF 2015
Højby Skole
29.
onsdag
18.30
Skårup IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Skårup Stadion
Højby S & G
Skårup Stadion
Oktober 2021
2.
lørdag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 2/10 • Pulje 2
Højby Skole
Sanderum BK
Højby Skole
2.
lørdag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U6 3-Bold - Mødetid kl. 9.30. Pulje 6 - Bane 7
Ringe Stadion
Skårup IF
Ringe Stadion
2.
lørdag
10.27
Højby S & G
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U6 3-Bold - Mødetid kl. 9.30. Pulje 6 - Bane 7
Ringe Stadion
Kauslunde IF
Ringe Stadion
2.
lørdag
10.30
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
Allesø GF
OB-Ådalen
2.
lørdag
10.54
FC Broby
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U6 3-Bold - Mødetid kl. 9.30. Pulje 6 - Bane 7
Ringe Stadion
Højby S & G
Ringe Stadion
2.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
Højby S & G
OB-Ådalen
2.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 2/10 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
2.
lørdag
11.21
B1913
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U6 3-Bold - Mødetid kl. 9.30. Pulje 6 - Bane 7
Ringe Stadion
Højby S & G
Ringe Stadion
2.
lørdag
11.30
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
Fjordager IF
OB-Ådalen
2.
lørdag
11.30
Sanderum BK
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 2/10 • Pulje 2
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
2.
lørdag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 2/10 • Pulje 1
OB-Ådalen
OB
OB-Ådalen
2.
lørdag
12.30
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 2/10 • Pulje 2
Højby Skole
Tåsinge f. B.
Højby Skole
2.
lørdag
13.00
Krarup Espe Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
Højby S & G
Espe Hallen (ude)
2.
lørdag
14.00
Søndersø BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 10 - Bane 10
Ringe Stadion
Højby S & G (2)
Ringe Stadion
2.
lørdag
14.27
Marstal IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 3 - Bane 3
Ringe Stadion
Højby S & G (1)
Ringe Stadion
2.
lørdag
14.36
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 10 - Bane 10
Ringe Stadion
Tarup/Paarup IF (3)
Ringe Stadion
2.
lørdag
15.03
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 3 - Bane 3
Ringe Stadion
Kværndrup BK (1)
Ringe Stadion
2.
lørdag
15.03
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 10 - Bane 10
Ringe Stadion
Ringe BK (2)
Ringe Stadion
2.
lørdag
15.21
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 3 - Bane 3
Ringe Stadion
SSV Højfyn (1)
Ringe Stadion
2.
lørdag
15.30
Munkebo BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 10 - Bane 10
Ringe Stadion
Højby S & G (2)
Ringe Stadion
2.
lørdag
15.48
Kirkeby IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) DBU 3-Bold Tour Ringe 2. oktober • U7 3-Bold - Mødetid kl. 13.30. Pulje 3 - Bane 3
Ringe Stadion
Højby S & G (1)
Ringe Stadion
3.
søndag
10.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Holluf Pile skole
3.
søndag
10.00
Dalum IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 3/10 • Pulje 6
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
3.
søndag
10.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Stjernen BK.
Holluf Pile skole
3.
søndag
10.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Højby S & G (1)
Holluf Pile skole
3.
søndag
10.45
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 3/10 • Pulje 6
Home Tarup Park
Nr. Aaby IK
Home Tarup Park
3.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Højby Skole
Vindinge BK
Højby Skole
3.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Holluf Pile skole
3.
søndag
11.00
Stjernen BK.
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Højby S & G (1)
Holluf Pile skole
3.
søndag
11.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Højby S & G (2)
Holluf Pile skole
3.
søndag
11.30
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 3/10 • Pulje 6
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
3.
søndag
12.00
Fjordager IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Fjordager IF.s anlæg
Højby S & G
Fjordager IF.s anlæg
3.
søndag
12.00
FEH Fodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Flemløse Stadion
Højby S & G
Flemløse Stadion
3.
søndag
12.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 3/10 • Pulje 6
Holluf Pile skole
Højby S & G (2)
Holluf Pile skole
3.
søndag
13.00
Højby S & G
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Højby Skole
B 1909
Højby Skole
3.
søndag
14.00
Ringe BK
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2021 • Pulje 8
Ringe Stadion
Højby S & G
Ringe Stadion
4.
mandag
17.15
Højby S & G
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Ringe BK
Højby Skole
6.
onsdag
17.00
Højby S & G
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
SK Nordfyn
Højby Skole
9.
lørdag
10.00
NØFF
-
Kvinder
U16
U16 Piger (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
ALBANI Kerteminde Stadion
Højby S & G
ALBANI Kerteminde Stadion
10.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Otterup B & IK
Højby Skole
10.
søndag
11.00
Posten (4)
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 5
Postens anlæg
Højby S & G
Postens anlæg
10.
søndag
14.00
Fortuna Svendborg (U18)
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Højby S & G
S.f.B. Hellegårdsvej
11.
mandag
17.15
Højby S & G
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
Munkebo BK
Højby Skole
12.
tirsdag
18.30
SUB Ullerslev
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Ullerslev Stadion - kunstgræs
Højby S & G
Ullerslev Stadion - kunstgræs
14.
torsdag
17.15
Kerteminde BK
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 • Pulje 1
ALBANI Kerteminde Stadion
Højby S & G
ALBANI Kerteminde Stadion