Menu
Klubnyheder 16. august kl. 15:08
Ny hjemmeside Velkommen til vores nye hjemmeside
Kommende kampe
September 2017
21.
torsdag
18.00
Otterup B & IK
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G
Nordfyns Bank Arena
23.
lørdag
13.30
BBB
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
23.
lørdag
14.00
Højby S & G
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Højby Skole
Tarup/Paarup IF
Højby Skole
23.
lørdag
14.30
Højby S & G
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Højby Skole
B 1909
Højby Skole
23.
lørdag
15.30
Højby S & G
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Højby Skole
Kerteminde BK
Højby Skole
23.
lørdag
15.30
BBB (1)
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 4
Bellinge stadion
Højby S & G
Bellinge stadion
24.
søndag
10.00
Næsby BK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
24.
søndag
10.00
Højby S & G (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Højby Skole
Dalum IF (2)
Højby Skole
24.
søndag
10.00
SUB Ullerslev
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Espe Hallen
Højby S & G
Espe Hallen
24.
søndag
10.30
BBB (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
24.
søndag
11.00
Højby S & G
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Home Tarup Park
Marienlyst
Home Tarup Park
24.
søndag
11.00
F.B. & I.F. Fodbold (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
24.
søndag
11.00
Krarup Espe Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Espe Hallen
Højby S & G
Espe Hallen
24.
søndag
11.00
Højby S & G
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 3
Højby Skole
S.K.F.I.F.
Højby Skole
24.
søndag
11.30
Dalum IF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
24.
søndag
11.30
Skeby GF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Espe Hallen
Højby S & G
Espe Hallen
24.
søndag
12.00
Tarup/Paarup IF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
24.
søndag
12.00
Højby S & G (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Højby Skole
Allested U & IF
Højby Skole
24.
søndag
12.00
Højby S & G
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Espe Hallen
Dalum IF
Espe Hallen
24.
søndag
13.00
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G (2)
Nordfyns Bank Arena
24.
søndag
14.00
Højby S & G (2)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
Nordfyns Bank Arena
Næsby BK
Nordfyns Bank Arena
24.
søndag
14.30
Marienlyst
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G (2)
Nordfyns Bank Arena
24.
søndag
15.00
Otterup B & IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G (2)
Nordfyns Bank Arena
25.
mandag
18.00
TEAM Højfyn
Herrer
U16
U16 drenge B (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Albani Arena Skalbjerg
Højby S & G
Albani Arena Skalbjerg
28.
torsdag
18.15
Højby S & G
Kvinder
Senior
Kvinde 7M - efterår 2017 • Pulje 2
Højby Skole
Drigstrup/Munkebo
Højby Skole
30.
lørdag
15.00
Højby S & G
Herrer
Senior
Herre S2, 2017/2018 • Pulje 4
Højby Skole
S.f.B. (1)
Højby Skole
Oktober 2017
1.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF (2)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
OB-Ådalen
Højby S & G (2)
OB-Ådalen
1.
søndag
10.00
S.K.F.I.F.
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (1)
Skt. Klemens-hallen
1.
søndag
10.00
Højby S & G
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Skovløkkeskolen
Dalum IF
Skovløkkeskolen
1.
søndag
10.30
Skeby GF
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Skovløkkeskolen
Højby S & G
Skovløkkeskolen
1.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
OB-Ådalen
OB
OB-Ådalen
1.
søndag
11.00
Højby S & G (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Skt. Klemens-hallen
Allested U & IF
Skt. Klemens-hallen
1.
søndag
11.00
Krarup Espe Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Skovløkkeskolen
Højby S & G
Skovløkkeskolen
1.
søndag
11.00
Sanderum BK (2)
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2017 • Pulje 3
Vestfalen Stadion
Højby S & G
Vestfalen Stadion
1.
søndag
11.00
Højby S & G
Herrer
U13
U13 drenge A (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 1
Højby Skole
OB
Højby Skole
1.
søndag
11.00
Højby S & G
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3
Højby Skole
ØB
Højby Skole
1.
søndag
11.30
Fraugde G & IF (2)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
OB-Ådalen
Højby S & G (2)
OB-Ådalen
1.
søndag
11.30
BBB (1)
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (1)
Skt. Klemens-hallen
1.
søndag
12.00
Otterup B & IK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 5
OB-Ådalen
Højby S & G (2)
OB-Ådalen
1.
søndag
12.00
Årslev BK
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (1)
Skt. Klemens-hallen
1.
søndag
12.00
SUB Ullerslev
Herrer
U9
U9 drenge (2009) 5M D (nybegyndere , efterår 2017 • Pulje 1
Skovløkkeskolen
Højby S & G
Skovløkkeskolen
1.
søndag
13.00
Tarup/Paarup IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G
Nordfyns Bank Arena
1.
søndag
13.00
Hesselager Fodbold
Kvinder
U16
U16 pige 8M (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Hesselager Stadion
Højby S & G
Hesselager Stadion
1.
søndag
13.30
Næsby BK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
OB-Ådalen
Højby S & G
OB-Ådalen
1.
søndag
13.30
Højby S & G
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Nordfyns Bank Arena
Otterup B & IK
Nordfyns Bank Arena
1.
søndag
14.30
Højby S & G
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
OB-Ådalen
OB
OB-Ådalen
1.
søndag
14.30
Langeskov IF
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G
Nordfyns Bank Arena
1.
søndag
15.00
Vindinge BK
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
OB-Ådalen
Højby S & G
OB-Ådalen
1.
søndag
15.30
Tarup/Paarup IF
Herrer
U11
U11 drenge (2007) 8M B (let øvede), efterår 2017 • Pulje 3
OB-Ådalen
Højby S & G
OB-Ådalen
1.
søndag
15.30
Sanderum BK
Herrer
U8
U8 dr (2010) 5M C (beg) efterår 3,4, 5 stævne • Pulje 3
Nordfyns Bank Arena
Højby S & G
Nordfyns Bank Arena
1.
søndag
17.30
Højby S & G
Herrer
U16
U16 drenge B (født 2002) - Efterår 2017 • Pulje 1
Højby Skole
Morud IF
Højby Skole

Følg os på Facebook