Menu

Johannes Dørr’s erindringspokal

Johannes Dørr’s erindringspokal bliver uddelt hver år. Pokalen bliver til en eller gruppe personer som har ydet en stor friville indsats for klubben.

 

 

Johannes Dørr’s erindringspokal vinder:

2008 - Steen Vadstrøm 

2008 - Thomas Frets 

2009 - Bjarne Frimann 

2010 - Lars Christiansen

2011 - Michael Gervig 

2012 - Jan Gårde 

2013 -

2014 - Per Andersen 

2015 - Kiw

2016 -

2017 - U16 piger  

Kommende kampe
Februar 2018
25.
søndag
13.18
Flemløse BK
Spillet
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Højby S & G
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
13.36
Højby S & G
Spillet
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Fraugde G & IF
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
13.54
Næsby BK
Spillet
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Højby S & G
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
14.12
OB (2)
Spillet
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Højby S & G
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
14.36
Højby S & G
Spillet
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
EGB
Allested-Vejle Fritidscenter
25.
søndag
15.00
Marienlyst
Spillet
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Højby S & G
Allested-Vejle Fritidscenter
Marts 2018
4.
søndag
11.24
Højby S & G
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Brylle BK
Rantzausminde Hallen (inde)
4.
søndag
11.42
O K S
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Højby S & G
Rantzausminde Hallen (inde)
4.
søndag
12.06
Højby S & G
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Ryslinge BK
Rantzausminde Hallen (inde)
4.
søndag
12.24
Højby S & G
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Krarup/Espe Fodbold
Rantzausminde Hallen (inde)
4.
søndag
12.48
Herrested-Ørbæk BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Højby S & G
Rantzausminde Hallen (inde)
4.
søndag
13.06
Højby S & G
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Langeskov IF
Rantzausminde Hallen (inde)

Følg os på Facebook