Menu

Johannes Dørr’s erindringspokal

Johannes Dørr’s erindringspokal bliver uddelt hver år. Pokalen bliver til en eller gruppe personer som har ydet en stor friville indsats for klubben.

 

 

Johannes Dørr’s erindringspokal vinder:

2008 - Steen Vadstrøm 

2008 - Thomas Frets 

2009 - Bjarne Frimann 

2010 - Lars Christiansen

2011 - Michael Gervig 

2012 - Jan Gårde 

2014 - Per Andersen 

2015 - Kiw

2017 - U16 piger  

2019 - Jan Jespersen 

Klubnyheder 11. august kl. 18:14
Træningstider
Kommende kampe
Maj 2021
9.
søndag
10.00
KRFK
-
Kvinder
U16
U16 pige 8M (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Krogsbølle Stadion
Højby S & G
Krogsbølle Stadion
9.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 9/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Tåsinge f. B.
Espe Hallen (ude)
9.
søndag
10.00
ØB
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 6
Brylle Fritidscenter (ude)
Højby S & G
Brylle Fritidscenter (ude)
9.
søndag
10.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Højby S & G (2)
Bellinge Stadion
9.
søndag
10.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
Næsby BK (4)
Højby Skole
9.
søndag
10.00
Ringe BK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 3: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
9.
søndag
10.12
Allesø GF (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 2: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
9.
søndag
10.30
Dalum IF
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Højby S & G (1)
Bellinge Stadion
9.
søndag
10.36
Højby S & G (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 2: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Marienlyst (1)
Højby Skole
9.
søndag
10.36
BBB
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
9.
søndag
10.45
Krarup Espe Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 9/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Højby S & G
Espe Hallen (ude)
9.
søndag
10.48
Højby S & G
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 3: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Allesø GF (2)
Højby Skole
9.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Forår 2021 • Pulje 2
Højby Skole
KFUM.s BK
Højby Skole
9.
søndag
11.00
Verninge IF
HHT
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Verninge Stadion
Højby S & G
Verninge Stadion
9.
søndag
11.00
Brylle BK
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 6
Brylle Fritidscenter (ude)
Højby S & G
Brylle Fritidscenter (ude)
9.
søndag
11.00
BBB (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Højby S & G (2)
Bellinge Stadion
9.
søndag
11.00
Næsby BK
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Højby S & G (1)
Bellinge Stadion
9.
søndag
11.12
Højby S & G (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
Marienlyst (2)
Højby Skole
9.
søndag
11.24
Højby S & G (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 2: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Marienlyst (3)
Højby Skole
9.
søndag
11.30
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 9/5 • Pulje 2
Espe Hallen (ude)
Tarup/Paarup IF
Espe Hallen (ude)
9.
søndag
11.30
Højby S & G
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 6
Brylle Fritidscenter (ude)
Sanderum BK
Brylle Fritidscenter (ude)
9.
søndag
11.30
Højby S & G (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Næsby BK
Bellinge Stadion
9.
søndag
11.36
Højby S & G
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 3: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Allesø GF (1)
Højby Skole
9.
søndag
11.48
Næsby BK (3)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 2: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Højby S & G (1)
Højby Skole
9.
søndag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 6
Brylle Fritidscenter (ude)
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Brylle Fritidscenter (ude)
9.
søndag
12.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
BBB (1)
Bellinge Stadion
9.
søndag
12.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Dalum IF
Bellinge Stadion
9.
søndag
12.00
Allesø GF (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
9.
søndag
12.12
Ringe BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 3: Højby - mødetid 9:45
Højby Skole
Højby S & G
Højby Skole
9.
søndag
13.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S4.2 - Forår 2021 • Pulje 6
Højby Skole
ØB (1)
Højby Skole
11.
tirsdag
18.15
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2021 • Pulje 1
Højby Skole
BBB
Højby Skole
11.
tirsdag
18.30
SFF 2015
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.1 - Pulje 3
Horne Idrætscenter (ude)
Højby S & G
Horne Idrætscenter (ude)
12.
onsdag
18.00
Aarslev BK
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Højby S & G
Netplan Arena
14.
fredag
18.45
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.1 - Pulje 3
Højby Skole
Posten
Højby Skole
15.
lørdag
11.00
Højby S & G
-
Kvinder
U13
U13 pige (født 2008) 8M - Forår 2021 • Pulje 2
Højby Skole
Munkebo BK
Højby Skole
15.
lørdag
15.00
Posten (1)
-
Herrer
Senior
Herre S4.2 - Forår 2021 • Pulje 6
Postens anlæg
Højby S & G
Postens anlæg
16.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 16/5 • Pulje 3
Home Tarup Park
Krarup Espe Fodbold
Home Tarup Park
16.
søndag
10.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (1)
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
10.30
Kerteminde BK
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 16/5 • Pulje 3
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
16.
søndag
10.30
S.K.F.I.F.
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (2)
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
10.30
S.K.F.I.F.
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (2)
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
10.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Næsby BK
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
OB (2)
Højby Skole
16.
søndag
11.00
Assens FC
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 16/5 • Pulje 3
Home Tarup Park
Højby S & G
Home Tarup Park
16.
søndag
11.00
Højby S & G (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Næsby BK
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
11.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
S.K.F.I.F.
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
11.30
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
S.K.F.I.F.
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
11.30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (2)
Skt. Klemens-hallen
16.
søndag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Højby Skole
BBB
Højby Skole
16.
søndag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge C (2010) 8M - 16/5 • Pulje 3
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF
Home Tarup Park
16.
søndag
12.00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 16/5 • Pulje 4
Skt. Klemens-hallen
Højby S & G (1)
Skt. Klemens-hallen
19.
onsdag
18.00
Nyborg G & IF
-
Kvinder
U16
U16 pige 8M (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
Højby S & G
Idrætscenter Nyborg
19.
onsdag
19.30
OKS
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Forår 2021 • Pulje 2
OKSON-Park
Højby S & G
OKSON-Park
22.
lørdag
13.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.1 - Pulje 3
Højby Skole
B1913 (2)
Højby Skole