Menu

Guld sponsorer

Kommende kampe
December 2022
3.
lørdag
10.07
Tved BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. • I Skårup Mødetid kl. 9.45..
Skåruphallen
Højby S & G
Skåruphallen
3.
lørdag
10.35
Nyborg G & IF
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. • I Skårup Mødetid kl. 9.45..
Skåruphallen
Højby S & G
Skåruphallen
3.
lørdag
10.56
Højby S & G
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. • I Skårup Mødetid kl. 9.45..
Skåruphallen
Krarup Espe Fodbold
Skåruphallen
3.
lørdag
11.17
Kværndrup BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. • I Skårup Mødetid kl. 9.45..
Skåruphallen
Højby S & G
Skåruphallen
3.
lørdag
11.38
Højby S & G
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. • I Skårup Mødetid kl. 9.45..
Skåruphallen
Aunslev IF
Skåruphallen
4.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U12
U12 drenge C - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 • Pulje 1
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
EGB
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
4.
søndag
11.50
Højby S & G
-
Herrer
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 3 - pulje 2
Højby Hallerne (1)
BBB (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
11.57
Dalum IF (4)
-
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
12.11
OKS
-
Herrer
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 3 - pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
12.18
Højby S & G
-
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Højby Hallerne (1)
Tarup/Paarup IF (2)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
12.39
Højby S & G
-
Herrer
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 3 - pulje 2
Højby Hallerne (1)
B1913 (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
12.39
Tarup/Paarup IF (3)
-
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
13.00
Ebberup IF
-
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
13.07
Dalum IF
-
Herrer
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 3 - pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
13.28
Højby S & G
-
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Højby Hallerne (1)
SSV Højfyn
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
13.35
Langeskov IF
-
Herrer
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 3 - pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
13.56
Dalum IF (3)
-
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Højby Hallerne (1)
Højby S & G
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
14.03
Højby S & G
-
Herrer
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 3 - pulje 2
Højby Hallerne (1)
Boldklubben Marienlyst (3)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
14.34
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Højby Hallerne (1)
Nyborg G & IF (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
14.48
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Højby Hallerne (1)
Ebberup IF (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
15.16
Nyborg G & IF (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Højby Hallerne (1)
Højby S & G (2)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
15.30
Dalum IF (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Højby Hallerne (1)
Højby S & G (2)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
15.44
Højby S & G (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Højby Hallerne (1)
Dalum IF (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
16.24
Nr. Aaby IK (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 4
Højby Hallerne (1)
Højby S & G (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
16.45
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 4
Højby Hallerne (1)
Næsby BK
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
16.59
Nr. Aaby IK (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 4
Højby Hallerne (1)
Højby S & G (1)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
17.13
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 4
Højby Hallerne (1)
Dalum IF (4)
Højby Hallerne (1)
4.
søndag
17.41
Højby S & G (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne • I Højby - Bane 1 - Pulje 4
Højby Hallerne (1)
Dalum IF (3)
Højby Hallerne (1)
5.
mandag
17.30
Bogense G & IF
-
Herrer
U12
U12 drenge B - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 • Pulje 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Højby S & G
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
10.
lørdag
11.00
Otterup Bold- og Idrætsklub
4 - Damer
-
Herrer
U11
U11 drenge B / Træningskamp • Træningskamp
Intersport Arena Otterup
Kunsten
Dommeromk.: 9 - dommer
Højby S & G
6
Intersport Arena Otterup
Kunsten
Dommeromk. 9 - dommer
10.
lørdag
14.30
Højby S & G
-
Herrer
U12
U12 drenge B - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 • Pulje 1
Kunststofbanen, Hjalleseskolen
Allesø GF
Kunststofbanen, Hjalleseskolen