Menu

Guld sponsorer

Næste kampHerre S3 - Efterår 2022 • Pulje 3

Hjemme mod
BBB
21. aug
Kl. 11.00
Højby Skole
Herre S3 - Efterår 2022 - Pulje 3

Næste kampKvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 4

Ude mod
Glamsbjerg IF
20. aug
Kl. 12.30
Glamsbjerg Stadion
Kvinde 7M C - Efterår 2022 - Pulje 4
Kommende kampe
August 2022
13.
lørdag
15.00
Tved BK
-
Herrer
Senior
Herre Serie 3 / Træningskamp • Træningskamp
Tved Stadion
Højby S & G
Tved Stadion
20.
lørdag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2013) 5M - 20/8 • I Ryslinge - 2 baner - 2x10 min
Ryslinge Stadion
S.f.B.
Ryslinge Stadion
20.
lørdag
10.30
Ryslinge BK (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2013) 5M - 20/8 • I Ryslinge - 2 baner - 2x10 min
Ryslinge Stadion
Højby S & G
Ryslinge Stadion
20.
lørdag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M A (2011) - efterår 2022 • Pulje 1
Højby Skole
Bane 3 del 1
Kerteminde BK
Højby Skole
Bane 3 del 1
20.
lørdag
11.00
Korup Ubberud Ungdom
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2013) 5M - 20/8 • I Ryslinge - 2 baner - 2x10 min
Ryslinge Stadion
Højby S & G
Ryslinge Stadion
20.
lørdag
11.30
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2013) 5M - 20/8 • I Ryslinge - 2 baner - 2x10 min
Ryslinge Stadion
Ryslinge BK (1)
Ryslinge Stadion
20.
lørdag
12.30
Glamsbjerg IF
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 4
Glamsbjerg Stadion
Højby S & G
Glamsbjerg Stadion
21.
søndag
09.45
Stige Boldklub 2017
-
Kvinder
U15
U15 Piger (født 2008) 11M /9M- efterår 2022 • Pulje 1
Hauge Gruppen Arena
Højby S & G
Hauge Gruppen Arena
21.
søndag
10.00
Højby S & G
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2015) 5M - 21/8 • I ERI - 2 baner - 2x10 min
Rantzausminde Hallen (ude)
S.f.B.
Rantzausminde Hallen (ude)
21.
søndag
10.00
Strib IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2013) 5M - 21/8 • I Fraugde - 2 baner - 2x10 min.
Fraugde Stadion
Højby S & G
Fraugde Stadion
21.
søndag
10.00
Brylle BK
-
Herrer
U11
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering • Pulje Sydvest
Brylle Fritidscenter (ude)
Højby S & G
Brylle Fritidscenter (ude)
21.
søndag
10.30
Stjernen BK
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2015) 5M - 21/8 • I ERI - 2 baner - 2x10 min
Rantzausminde Hallen (ude)
Højby S & G
Rantzausminde Hallen (ude)
21.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2022 • Pulje 3
Højby Skole
Bane 1
BBB
Højby Skole
Bane 1
21.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2015) 5M - 21/8 • I ERI - 2 baner - 2x10 min
Rantzausminde Hallen (ude)
ERI
Rantzausminde Hallen (ude)
21.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2013) 5M - 21/8 • I Fraugde - 2 baner - 2x10 min.
Fraugde Stadion
Fraugde G & IF (1)
Fraugde Stadion
21.
søndag
11.00
Tommerup BK
-
Herrer
U11
U11 drenge 8M B (2012) - efterår 2022-Turnering • Pulje Sydvest
Tommerup Stadion
Højby S & G
Tommerup Stadion
21.
søndag
11.30
Fraugde G & IF (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2013) 5M - 21/8 • I Fraugde - 2 baner - 2x10 min.
Fraugde Stadion
Højby S & G
Fraugde Stadion
22.
mandag
18.30
Assens FC
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1
REMA 1000 Stadion - Assens
Højby S & G
REMA 1000 Stadion - Assens
22.
mandag
19.00
FC Broby (2)
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) • Pulje 1
FC Broby Arena
Højby S & G
FC Broby Arena
24.
onsdag
18.00
Højby S & G
-
Kvinder
U15
U15 Piger (født 2008) 11M /9M- efterår 2022 • Pulje 1
Højby Skole
Bane 1
Dalum IF
Højby Skole
Bane 1
24.
onsdag
18.30
Højby S & G
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1
Højby Skole
Bane 3
BK Posten
Højby Skole
Bane 3
26.
fredag
18.45
FC Broby
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2022 • Pulje 3
FC Broby Arena
Højby S & G
FC Broby Arena
27.
lørdag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering • Pulje Sydvest
Højby Skole
Bane 2
FC Broby/Verninge IF
Højby Skole
Bane 2
27.
lørdag
12.00
S.f.B.
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M A (2011) - efterår 2022 • Pulje 1
S.f.B. Ryttervej
Højby S & G
S.f.B. Ryttervej
27.
lørdag
15.00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger (født 2008) 11M /9M- efterår 2022 • Pulje 1
Holluf Pile skole
Højby S & G
Holluf Pile skole
28.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U11
U11 drenge 8M B (2012) - efterår 2022-Turnering • Pulje Sydvest
Højby Skole
Bane 2
FC Faaborg
Højby Skole
Bane 2
28.
søndag
11.00
Højby S & G
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 • Pulje Øst
Højby Skole
Bane 3 del 1
SUB Ullerslev
Højby Skole
Bane 3 del 1
28.
søndag
12.00
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) • Pulje 1
Højby Skole
Bane 1
Kerteminde BK
Højby Skole
Bane 1
28.
søndag
13.00
Højby S & G
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2022 • Pulje 4
Højby Skole
Bane 2
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Højby Skole
Bane 2
29.
mandag
18.30
Langeskov IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 1
Langeskov Stadion
Højby S & G
Langeskov Stadion