Johannes Dørr’s erindringspokal
Johannes Dørr’s erindringspokal bliver uddelt hvert år.
Pokalen bliver overrakt til en person eller gruppe som har ydet en ekstraordinær frivillig indsats for klubben.
Johannes Dørr’s erindringspokal vinder:
2023 - Kennet Kristiansen
2022 - Claus Hostrup Olsen
2021 - Maria Nyhus Jørgensen
2020 - Melina Holm Müller
2019 - Jan Jespersen
2018 - Silas Pedersen & Janne Andersen
2017 - U16 Piger
2016 -
2015 - Kasper Kiw
2014 - Per Andersen
2013 -
2012 - Jan Gårde
2011 - Michael Gervig
2010 - Lars Christiansen
2009 - Bjarne Frimann
2008 - Steen Vadstrøm & Thomas Frets
Guld sponsorer
Kommende kampe
April 2024
|
|||||||
6.
lørdag
|
Omklædningsrum 2 |
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Bellinge Stadion
Bane 11 - 8 mands
Dommeromk.: Dommer omk.
|
Omklædningsrum 3 |
Bellinge Stadion
Bane 11 - 8 mands
Dommeromk.
Dommer omk.
|
|||
6.
lørdag
|
|
Herre S2-kval - Forår 2024 • Pulje 3
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
7.
søndag
|
|
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 1
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 7/4 • i Højby - 2 baner - 1x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 7/4 • i Højby - 2 baner - 1x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 7/4 • i Højby - 2 baner - 1x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 C dr. (15) 5:5 - 7/4 • i Højby - 2 baner - 1x10 min
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 714
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
7.
søndag
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
9.
tirsdag
|
|
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 714
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 1
|
|||
11.
torsdag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8M - Forår 2024 • Pulje 1
Faaborg Stadion
|
|
Faaborg Stadion
|
|||
12.
fredag
|
Omklædningsrum 1 |
Herre S2-kval - Forår 2024 • Pulje 3
BK Posten Park
Kampbane/stadion
Dommeromk.: Omklædningsrum 2
|
Hjemmefra |
BK Posten Park
Kampbane/stadion
Dommeromk.
Omklædningsrum 2
|
|||
13.
lørdag
|
|
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
|
|
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
|
|||
13.
lørdag
|
|
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) • Pulje 4
Søllinge Skole
|
|
Søllinge Skole
|
|||
13.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 714
Marienlystcentret
|
|
Marienlystcentret
|
|||
14.
søndag
|
|
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 2
|
|
Müller Autotech Arena Højby
Bane 2 del 2
|
|||
14.
søndag
|
|
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 • Pulje 2
SfB Ryttervej
|
|
SfB Ryttervej
|
|||
14.
søndag
|
|
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 2
MG & BK.s anlæg
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|||
16.
tirsdag
|
|
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 • Pulje 2
Munkebo Idrætscenter
|
|
Munkebo Idrætscenter
|
|||
16.
tirsdag
|
|
Pokalen 2024/25 • Pulje 1
Thurø Stadion
|
|
Thurø Stadion
|
|||
17.
onsdag
|
1 |
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 714
Intersport Arena Otterup
Kunsten
Dommeromk.: 9 - dommer
|
11 |
Intersport Arena Otterup
Kunsten
Dommeromk.
9 - dommer
|